Středisko výpočetní techniky a informatiky

Fakulta elektrotechnická

Přístupový systém

Novinky

8.2.2021 V objektu fakulty Dejvice byla dokončena náhrada původního přístupového systému Tiris systémem K4. Pro přístup do budovy a učeben Vám nově stačí zaměstnanecká karta ČVUT nebo identifikační přívěšek na klíče, který je vydávaný jako doplněk ke kartě. Ujistěte se prosím, že Vaše zaměstnanecká karta je platná (datum platnosti). Karty starší více než 10 let jsou automaticky neplatné. Obnovení karty nebo pořízení identifikačního přívěsku si můžete osobně zařídit v Kartovém centru ČVUT.

Zároveň Vás prosíme o vrácení starých černých čipů Tiris (váleček), pokud jste jejich držiteli. Čipy vracejte v obálce s Vaším jménem do zelené schránky na sekretariátě SVTI (chodba 1.p, blok A3, u místnosti 113).

Pro přístup do budov a některých učeben se používá Průkaz ČVUT ve formě karty nebo přívěsku.

Přístup do budov na Průkaz ČVUT je Po-Pá 6-21, So, Ne 8-18. V jinou dobu je nutné kontaktovat vrátného. Viz směrnice děkana.

Starší systém FEL

Dále funguje starší system ve formě karty nebo přívesku ve tvaru černého válečku. Ten je určen pro vjezd na parkoviště a boční vchody monobloku v Dejvicích a do počítačových rozvrhovaných učeben 402, 405, 412 a 459.

Za obsah odpovídá: Ing. Martin Samek